Dobry Hotel, Gdańsk
City break? A może wielkanocny break?

City break? A może wielkanocny break?

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
12 marca 2021

Święta Wielkiej Nocy to czas wyjątkowy i rodzinny, jednak nie oznacza to, że trzeba spędzać je w domu. Pozwólcie sobie na odpoczynek i czas dla najbliższych w jednym z miejskich hoteli sieci Dobry Hotel.

Spanie w domu, jedzenie w domu, praca w domu. Sytuacja pandemiczna unieruchomiła wielu, zmuszając nas do spędzania całych dni w czterech ścianach. Udowodniono jednak, że zmiana otoczenia przynosi zbawienne efekty dla naszego samopoczucia. Zbliżająca się wiosna oznacza nadejście przyjemnych podmuchów ciepłego wiatru, rozkwitające kwiaty, a w ślad za tym większe pokłady energii, z którymi  nie zawsze wiemy, co zrobić. A dzisiaj jest to szczególnie kłopotliwie z uwagi na liczne obostrzenia w kontaktach towarzyskich i aktywnościach sportowych. Wychodzimy naprzeciw temu problemowi i przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, jak wykorzystać świąteczny czas w bezpieczny i komfortowy sposób.

Zmiana otoczenia to również relaks

City break to stały trend w turystyce. Krótkie wypady do innych miast cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem. Wynika to głównie z uwagi na niewysoki budżet wyjazdowy, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na ten rodzaj turystyki częściej. W obecnych czasach, kiedy podróżowanie za granicę jest utrudnione przez obostrzenia i wymagane testy, city break wewnątrz kraju to w rzeczywistości jedyna łatwo dostępna i bezpieczna możliwość wyjazdu. Jedna trzecia respondentów w badaniu serwisu Prezentmarzeń.com postrzega city break zdecydowanie pozytywnie i podkreśla, że to bardzo atrakcyjna propozycja spędzenia czasu. Przekonaliśmy Was? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę, w której znajdziecie hotele w centrach najpiękniejszych polskich miast, a rezerwacja zajmie jedynie kilka minut.

Teraz pozostaje zatem odpowiedzieć sobie na pytanie: „Co robić, kiedy już dotrzemy na miejsce?”.

Spacer po starym mieście zdaje się być zawsze niezawodną propozycją, bez znaczenia czy zdecydujemy się na Kraków, Poznań czy gdańską Starówkę. Można odwiedzić polskich królów na Wawelu albo wybrać się na wędrówkę po dawnej dzielnicy żydowskiej. Polska Malta, w Poznaniu, czyli w rzeczywistości okolice jeziora maltańskiego, to również miejsce zachęcające do przechadzek i relaksu. W okolicy Malty znajdują się również Termy Maltańskie, gdzie aktywne wypocznie cała rodzina. Krążą nawet plotki, że dla naszych gości hotelowych jest przewidziana specjalna zniżka w tym miejscu.

Odkryj znane miasta na nowo

Trójmiasto to źródło nieskończonych możliwości i atrakcji. W Gdańsku warto odwiedzić Dolinę Radości, która już samą nazwą zachęca do wizyty. Podczas marszu, odkryjecie tam ślady pozostałe po najwyższej skoczni narciarskiej na Pomorzu. Podróżując do Gdyni, odwiedźcie wiosną Kacze Łęgi – to miejsce ulubowały sobie najróżniejsze gatunki żab i ropuch, które wiosną migrują tam z wyższych partii lasu. Zostając w temacie zwierząt, nie można pominąć rezerwatu przyrody Zajęcze Wzgórze w Sopocie. Na terenie rezerwatu, dla wytrwałych, istnieje szansa na zdobycie szczytu Glinianej Góry, skąd roztacza się piękna panorama miasta, morza i całego Półwyspu Helskiego.

Niezależnie od tego czy wybierzecie się do Krakowa, Poznania czy Trójmiasta, to Dobry Hotel z wielką przyjemnością wesprze wasze plany podroży wielkanocnych, oferując specjalną ofertę na ten czas. Zmęczonych po wędrówkach, zapraszamy na nocleg w pięknych pokojach, gdzie z pewnością wypoczniecie. Szanujemy wielkanocną tradycję, dlatego kucharze zaplanowali wyjątkowe, świąteczne śniadanie, którego będziecie mogli spróbować w naszych hotelach 4 kwietnia. Pobyt w Dobrym Hotelu jest całkowicie bezpieczny, a na gości, którzy skorzystają z pakietu czekają dodatkowe niespodzianki i wiele rabatów na lokalne atrakcje.

My gotujemy, Wy świętujecie

Święta poza domem, w innym mieście, mogą okazać się zaskakująco dobrą odmianą, ale jeśli święta Wielkiej Nocy kojarzą wam się nieodłącznie z domowy ciepłem, to pozwólcie, że kucharze z Dobrego Hotelu odciążą was w przygotowywaniach. Zamówcie menu wielkanocne do domu i poświęćcie zaoszczędzony czas dla najbliższych. Najpyszniejsze, tradycyjne, polskie potrawy trafią na wasz stół, przygotowany do wielkanocnego śniadania, abyście mogli wspólnie uczcić tradycję żurkiem z jajkiem w domowej atmosferze.

Specjalna oferta wielkanocna dostępna jest w naszych hotelach:

W Poznaniu https://www.hotelaltus.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=264852

W Krakowie https://www.hotelunicuspalace.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=265374

W Gdańsku https://www.hotelarkonpark.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=265036 

W Gdyni https://www.rozanygaj.pl/pakiety/szczegoly-pakietu?OfferID=200968

W Sopocie https://www.sedan.pl/pakiety/wielkanoc-nad-morzem

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij