Dobry Hotel, Gdańsk
Świąteczne specjały w (nie)tradycyjnym wydaniu,

Świąteczne specjały w (nie)tradycyjnym wydaniu,

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
03 grudnia 2020

... czyli świąteczny catering z Dobrego Hotelu.

 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi radosne przygotowania, kupowanie prezentów i przede wszystkim wspólnie spędzone chwile w gronie rodziny oraz przyjaciół. W tym roku Święta będą zdecydowanie inne, z ograniczeniami w przestrzeni publicznej – w sklepach i w galeriach handlowych, w niekompletnym składzie gości w domu. I choć niewątpliwie jest to wspaniały czas pełen radości wynikającej z charakteru Świąt, to wiążą się one również z nawarstwiającymi się wówczas obowiązkami, które mogą powodować stres i odbierać całą magię świątecznych przygotowań.

Coraz popularniejszym sposobem na ułatwienie sobie przedświątecznych przygotowań jest skorzystanie z ofert cateringowych. Sieć hoteli Dobry Hotel wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i zaprasza do zapoznania się z menu specjalnie przygotowanym na nadchodzącą Gwiazdkę.

Nasi szefowie kuchni stworzyli dwie odsłony bożonarodzeniowych posiłków – tradycyjną oraz niecodzienną. W ramach pierwszej propozycji oferujemy potrawy doskonale wszystkim znane i lubiane, takie jak barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami czy kompot z suszu. Miłośnicy klasycznych świątecznych potraw znajdą tu wszystko, bez czego święta nie mogą się odbyć.

Zaś zwolenników kosztowania nowych smaków zaintrygują innowacyjne pomysły naszych kucharzy – w ofercie niecodziennej znajdują się między innymi karp pieczony z orzechami włoskimi, masłem migdałowym i świeżą pietruszką, strudel z łososia i szpinaku w cieście francuskim czy gołąbki z kaszą, ryżem oraz grzybami leśnymi. Tradycja w świeżej i nowoczesnej wersji może być ciekawym urozmaiceniem jadłospisu.

Obydwie propozycje dopełnią desery, czyli domowe ciasta – piernik z polewą czekoladową, makowiec oraz sernik tradycyjny.

Powyższe oferty to nie wszystko, co Dobry Hotel ma do zaproponowania. W razie zapotrzebowania nasi kucharze z radością przygotują dania wegańskie lub wegetariańskie, a także oparte na produktach bezglutenowych, bezcukrowych i tym podobnym. Jesteśmy otwarci na żywieniowe potrzeby i wymagania naszych klientów.

Dziękujemy Państwu za wspieranie naszych obiektów w tym trudnym położeniu, w jakim znalazły się branże hotelarska i gastronomiczna ze względu na pandemię koronawirusa. Pomimo tego dołożymy wszelkich starań, aby te Święta, wbrew niesprzyjającej sytuacji, sprawiły Państwu wiele radości, przyniosły chwile wytchnienia od codziennych obowiązków i były powodem najszczerszych uśmiechów.

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij