Dobry Hotel, Gdańsk
Magiczne chwile w Krakowie

Magiczne chwile w Krakowie

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
20 stycznia 2021

Kraków to miasto o wielowiekowej tradycji, nie można się w nim nudzić. Rynek, Sukiennice czy Kościół Mariacki to tylko najpopularniejsze z turystycznych atrakcji. A jest ich znacznie więcej. Ten stary gród odwiedzają setki tysięcy turystów z całego świata. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie bogata oferta hotelowa, a wśród niej obiekty sieci Dobry Hotel. Niedaleko od rynku, wśród zabytkowych kamienic na ulicy Floriańskiej mieszczą się: czterogwiazdkowy Hotel Unicus i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace.

Zarówno Hotel Unicus jak i Unicus Palace znajdują się ok. 200 m od rynku, centrum Krakowa, co sprawia, że oba są idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych połączonych z integracją lub na ciekawy weekend z rodziną czy przyjaciółmi. Unicus Palace jest dodatkowo wyposażony w strefę SPA & WELLNESS. Basen, salon masażu czy grota solna to tylko niektóre z atrakcji.

Osoby zainteresowane starymi krakowskimi tradycjami będą mogły podziwiać harce Lajkonika, posłuchać hejnału z wieży mariackiej czy nauczyć się piec krakowskie bajgle.

Ale Kraków to nie tylko stare miasto. Nowa Huta to jedna z ciekawszych dzielnic Królewskiego Miasta. Wyjątkowa architektura i burzliwa przeszłość coraz częściej zachęcają turystów do zwiedzania. Majestatyczny Plac Centralny  - serce dzielnicy i Łąki Nowohuckie – zielone płuca Krakowa to tylko niewielka część atrakcji dzielnicy. Nie można zapomnieć o Kazimierzu, która to dzielnica wygląda jakby czas stanął tam w miejscu. Przechadzając się tamtejszymi uliczkami zobaczymy mnóstwo ciekawych restauracji, sklepików czy zakładów rzemieślniczych i rękodzielniczych.

W obrębie Krakowa też jest wiele atrakcji. Ojców, obóz koncentracyjny w Auschwitz, kopalnia soli w Wieliczce, lawendowe pola. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na zmęczonych podróżników w hotelach Unicus i Unicus Palace czekają piękne pokoje z bogatym wyposażeniem oraz restauracje, których obsługa serwuje gościom dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami. Są to Idealne miejsca do spotkań lub zaznania chwili odprężenia przy filiżance kawy czy kieliszku czegoś mocniejszego.

Mamy nadzieję, że obostrzenia niedługo będą zdjęte i będziemy mogli Was powitać w progach hoteli Unicus i Unicus Palace. Kraków bez naszych gości, przechadzających się jego uliczkami, jest bardzo smutnym miastem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na Państwa z niecierpliwością.

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij