Dobry Hotel, Gdańsk
Sekret luksusu hotelowych łóżek

Sekret luksusu hotelowych łóżek

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
08 grudnia 2020

Wszystko zaczyna się od łóżka. Zarówno w domu, jak i w hotelu musi ono spełniać pewne funkcje. Powinno być przede wszystkim wygodne, co jednak jest pojęciem względnym, eleganckie – wkomponowujące się w wystrój wnętrz, ale i odpowiednio obszerne, odpowiednio wysokie, z właściwie dobranym materacem i pościelą. To wiele czynników, które tworzą sekret luksusu hotelowych łóżek.

 

Każdy, kto spał kiedyś w łóżku hotelowym, szczególnie w obiekcie luksusowym, wie, że różnią się one od tych, które mamy w domach. Dlatego niejednokrotnie od naszych Gości bardzo często słyszymy, że wyspali się lepiej, niż we własnym łóżku. Często pytają też – jaki jest tego sekret? Otóż w tym przypadku tajemnica tkwi w wysokiej jakości łóżek oraz materacy, w jakie inwestujemy. Mamy świadomość, że poziom prowadzonego hotelu pięciogwiazdkowego, jego klasa i ekskluzywność, determinują jakość mebli oraz elementów dekoracyjnych, w które wyposażamy pokoje. Dlatego tym bardziej nie możemy pozwolić sobie na oszczędzanie w tak ważnym obszarze, jakim są hotelowe łóżka i materace, które stanowią serce pokoju hotelowego, i są tak ważne dla właściwego wypoczynku Gości.

 

Jeśli hotel, to tylko łóżka kontynentalne

Większość hoteli decyduje się na tzw. łóżka kontynentalne. I nie wynika to z żadnej mody, czy trendu, ale z cech charakteryzujących tego typu meble. Największą zaletą łóżka kontynentalnego jest jego masywność i spore gabaryty, które sprawiają, że łóżko jest wyjątkowo stabilne. Zawsze są to również meble tapicerowane lub obszyte skórą, co wpływa na ich prestiż i świadczy o wyjątkowej elegancji.

Łóżka kontynentalne to meble, które są optycznie zintegrowane z materacem i sprawiają wrażenie jednej, spójnej całości, składającej się jakby z kilku pięter, sprawiających, że są one zdecydowanie wyższe od pozostałych rodzajów łóżek.

 

Materac idealny

 

Nie bez znaczenia jest również materac. Bez wątpienia musi być niezwykle wygodny oraz możliwie najbardziej dopasowany do potrzeb Gości. Aczkolwiek standardem wśród materacy dedykowanych obiektom hotelowym są te zdecydowanie twardsze. To bardzo istotne, gdyż w łóżku przesypiamy średnio jedną trzecią życia, a sen jest podstawą regeneracji organizmu i przede wszystkim dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Niewątpliwą zaletą nocy spędzonej w jednym z hoteli sieci Dobry Hotel są przede wszystkim wysokie i grube materace, gdyż te kojarzą się Gościom z luksusem, a jednocześnie z bardzo wysokim komfortem. I nie jest to jedynie wrażenie. Mając na uwadze potrzeby i wymagania przyjezdnych, zdecydowaliśmy się na najwyższej jakości materiały i konstrukcję materaców. W naszych hotelach królewskie spanie to przede wszystkim zasługa najbardziej ekskluzywnych materacy z systemem sprężyn kieszeniowych, ponieważ standard czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych  obiektów zobowiązuje.

 

Pościel tylko śnieżnobiała

 

Niezależnie jednak od wszystkich tych cech, to co jest zwieńczeniem komfortu i luksusu łóżka w pięciogwiazdkowym hotelu, to śnieżnobiała, pachnąca świeżością pościel, z wysokiej jakości tkanin. To wszystko sprawia, że nasi Goście nie tylko dobrze wypoczywają w czasie pobytu w hotelach sieci Dobry Hotel, ale i z przyjemnością do nas wracają. 

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij