Dobry Hotel, Gdańsk
Zakopane - wyjątkowa lokalizacja Hotelu Aquarion****

Zakopane - wyjątkowa lokalizacja Hotelu Aquarion****

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
22 grudnia 2020

Zakopane określa się zimową stolicą Polski. Przed dekadami uzdrowisko, następnie ośrodek bujnego życia towarzyskiego elit artystycznych, obecnie cel licznych turystów, niezależnie od pory roku. Stanowi także świetny punkt startowy do nieco dalszych wycieczek – z dworca odjeżdżają bowiem autobusy do wielu okolicznych miejscowości i atrakcji turystycznych. W ten sposób możemy dojechać do początków szlaków do Morskiego Oka, Dolin Kościeliskiej i Chochołowskiej, z których odchodzą kolejne szlaki już na wyższe wędrówki – m.in. na Rysy. Natomiast obiekty sieci Dobry Hotel również wyróżniają się wyjątkowymi lokalizacjami. Jeden z nich, Hotel Aquarion**** to jedyny hotel naszej sieci znajdujący się w górach, a dokładniej w Zakopanem – mieście, w którym każdy turysta będzie w stanie zaspokoić swoje potrzeby: nieważne, czy wolimy długie, piesze wędrówki czy błogie, leniwe spędzanie wolnego czasu. Wszystkich gości Hotel Aquarion**** podejmie najwyższym standardem oferowanych usług.

W zależności od predyspozycji i upodobań, w Zakopanem możemy znaleźć takie trasy, które będą odpowiadać naszym warunkom fizycznym, pogodzie i innym czynnikom – zaczynając od spokojnych przechadzkach po dolinach, przez nieco bardziej ostrzejsze podejścia, aż po najbardziej wymagające wspinaczki.

Jeżeli natomiast wolimy pozostać w Zakopanem, tutaj również uda się nam poznać co nieco podhalańskiej kultury i podziwiać urokliwe otoczenie. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest spacer ulicą Krupówki, przy której znajduje się wiele restauracji z tradycyjnym jedzeniem czy sklepików z pamiątkami. Latem możemy skorzystać z przejazdu dorożką, a zimą – saniami. Ponadto poznamy typową dla regionu architekturę, podziwiając budynki Muzeum Tatrzańskiego, Dworca Tatrzańskiego czy neoromańskiego kościoła parafialnego pw. Świętej Rodziny. Deptak wieńczy kolejka linowa, którą wjedziemy na szczyt Gubałówki, skąd rozciąga się urzekająca panorama polskich i słowackich Tatr.

Hotel Aquarion**** mieści się w odległości zaledwie kilometra od centrum miasta oraz początku Krupówek. Równie niedaleko leży dworzec autobusowy i kolejowy, a także skocznie narciarskie oraz Kuźnice, z których można wjechać kolejką linową na Kasprowy Wierch. Niewątpliwym wyróżnikiem Hotelu Aquarion**** jest sąsiedztwo zakopiańskiego Aqua Parku – dzięki łącznikowi znajdującemu się na drugim piętrze, goście naszego hotelu mogą swobodnie korzystać z możliwości parku wodnego.

Istnieje mnóstwo pomysłów, jak aktywnie – i nie tylko – wypoczywać w Tatrach. Niezależnie od przebytych kilometrów, Hotel Aquarion**** zapewni wszystkim gościom należyty odpoczynek i zregenerowanie sił, a także sycące i smaczne posiłki oraz, przede wszystkim, komfortowy pobyt.

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij