Dobry Hotel, Gdańsk
Zadbaj o pielęgnację i relaks w hotelowym SPA

Zadbaj o pielęgnację i relaks w hotelowym SPA

Wybierz termin
05 gru 2021
06 gru 2021
14 stycznia 2021

Odpowiednia pielęgnacja ciała, zdrowia oraz urody jest niezwykle ważnym elementem każdego dnia. Warto jednak raz na jakiś czas poświęcić tym czynnościom więcej uwagi i zaangażowania, by w pełni zregenerować ciało i umysł. Wybrane obiekty sieci Dobry Hotel oferują swoim gościom rozmaite zabiegi pielęgnacyjne oraz relaksacyjne. Zapraszamy do skorzystania z ofert SPA w Hotelu Mikołajki, Hotelu Aquarion w Zakopanem, Hotelu Unicus Palace w Krakowie oraz Hotelu Dom Zdrojowy w Jastarni.

Zakres usług SPA, w zależności od hotelu, jest zróżnicowany. Pomimo to dokładamy wszelkich starań, by nasi goście po zabiegach SPA byli wypoczęci, rozluźnieni i zadowoleni. Nasi specjaliści cechują się profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem, wykonując powierzone im obowiązki z najwyższą precyzją.

Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni oferuje swoim gościom prawdziwą ucztę relaksacyjno-pielęgnacyjną. Obiekt zapewnia zabiegi pielęgnacji twarzy, indywidualnie dopasowany do potrzeb oraz rodzaju cery, m.in. zabiegi liftingujące, ujędrniające czy dotleniające. Dostępna jest także seria złuszczająco-oczyszczająca Pevonia Botanica, wykorzystująca fale ultradźwiękowe oraz kwasy. Spragnieni głębokiego relaksu mogą skusić się na kąpiele – np. solankową, z hydromasażem, mleczną Kleopatry bądź w winie – oraz na masaże, częściowe lub całościowe, z wykorzystaniem m.in. czekolady, świec, wina bądź gorących kamieni. W ofercie nie zabrakło miejsca dla zabiegów depilacji, henny oraz manicure i pedicure. Najmłodsi również znajdą coś dla siebie: w sekcji Kids SPA dostępne są masaże, malowanie paznokci oraz zabiegi dla nastolatków.

Hotel Mikołajki do pielęgnacji urody gości wykorzystuje profesjonalne, wysokiej jakości kosmetyki Yonelle Medesthetic oraz Slevert Thermal. Oprócz pakietu podstawowych zabiegów, Hotel Mikołajki oferuje również zainspirowane różnymi kulturami rytuały. W zależności od potrzeb, nasi goście mogą wybrać rytuał spośród m.in. remineralizującego, rozświetlającego czy przeciwzmarszczkowego.

Hotel Unicus Palace w Krakowie oferuje pakiet zabiegów – peeling, balsam oraz masło – w różnych wariantach: bambusowym, cytrusowym oraz piżmowym. Każdy z nich przeznaczony jest dla innego rodzaju cery, jednak wszystkie zapewniają efekty odczuwalne od razu po zakończeniu zabiegu.

W Hotelu Aquarion w Zakopanem goście mogą wybrać swój zabieg spośród trzech dostępnych. Zabieg kokonowy dedykowany jest skórom wrażliwym i naczynkowym, a jego działanie nawilża oraz koi cerę. Aquadrain opiera się na składnikach aktywnych – soli z Morza Martwego i kwasie mlekowym. Z kolei zabieg Aquarion to rytuał na bazie marki Kurland, wykorzystujący zioła z górskich hal i olej Alpine. Zabieg ten składa się z peelingu solno-olejowego oraz masażu manualnego.

Zapraszamy do skorzystania z usług SPA wybranego obiektu sieci Dobry Hotel. Niezależnie od lokalizacji, zapewniamy najwyższy standard serwisu, niezapomniany relaks oraz komfortowy pobyt.

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Bezpieczny Hotel - nasze działania w związku z pandemią Covid-19 Czytaj więcej
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij