Dobry Hotel, Gdańsk
, Gdańsk

Regulamin promocji

Wybierz termin
21 wrz 2020
22 wrz 2020

Regulamin promocji

 

REGULAMIN PROMOCJI 

„30% Come back”

 

 1. Organizatorem promocji jest firma Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Sopocie, przy ulicy Pułaskiego 18-20, posiadająca numer NIP: 5851455878, będąca spółką zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców, prowadzoną przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydział VIII KRS, pod numerem KRS 0000360212.
 2. Promocja 30% Come back jest organizowana we współpracy z następującymi podmiotami: Unicus Dobry Hotel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Sopocie (81-762), Altus Hotel Mięczkowski Sp.k. przy ul. Pułaskiego 18-20; z siedzibą w Sopocie (81-762).
 3. Promocja obejmuje następujące hotele:
 • Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA w Jastarni, www.dobryhotel.com
 • Hotel Różany Gaj Family & Friends w Gdyni, www.dobryhotel.com
 • Hotel Aqua Sopot Family & Friends  w Sopocie, www.dobryhotel.com
 • Villa Sedan w Sopocie, www.dobryhotel.com
 • Hotel Arkon Park Gdańsk Family & Friends w Gdańsku, www.dobryhotel.com
 • Hotel Mikołajki Leisure & SPA w Mikołajkach, www.dobryhotel.com
 • Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, www.dobryhotel.com
 • Hotel Unicus w Krakowie, www.dobryhotel.com
 • Hotel Unicus Palace w Krakowie, www.dobryhotel.com
 • Best Western Premier City Center we Wrocławiu, www.dobryhotel.com
 • Hotel Aquarion Family & Friends w Zakopanem, www.dobryhotel.com
 1. Promocja „30% Come back” rozpoczyna się w dniu 1 lipca 2020 i trwa do wyczerpania puli voucherów lub jej odwołania, jednak nie dłużej niż do 31 października 2020 roku.
 2. Podczas meldowania do hotelu każdy Gość otrzyma w recepcji 1 voucher rabatowy z unikatowym numerem. Bezwzględnym warunkiem do otrzymania vouchera jest wyrażenie na piśmie zgody marketingowej, która zostanie przekazana do podpisu razem z voucherem.
 3. Voucher może zostać wykorzystany na rezerwacje pobytów we wszystkich hotelach sieci Dobry Hotel. Lista hoteli znajduje się w pkt. 3 niniejszego regulaminu.
 4. Voucher uprawnia do 30% zniżki na rezerwacje indywidualne dokonane na pobyty w roku 2021.
 5. Warunkiem uzyskania rabatu jest dokonanie rezerwacji z wykorzystaniem vouchera w terminie do 30 dni od daty zakończenia pobytu, przy okazji którego wręczono voucher. Kolejnym warunkiem jest dokonanie przedpłaty w wysokości 30% wartości rezerwacji w terminie do 5 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia rezerwacji.
 6. Pozostała należność (70% wartości dokonanej rezerwacji) musi zostać wpłacona najpóźniej na 59 dni przed przyjazdem. Voucher może zostać wykorzystany przy dokonywaniu rezerwacji tylko za pośrednictwem jednego z następujących kanałów:
 7. Recepcja hotelowa – telefonicznie lub e-mailowo
 8. Osobiście w jednym z hoteli
 9. Oferta nie dotyczy rezerwacji, które zostały dokonane w jakikolwiek inny sposób.
 10. Opłacona w pełni rezerwacja jak i kwota dokonanej przedpłaty nie podlegają zwrotowi w przypadku anulacji pobytu lub niepojawienia się w hotelu. Zmiana terminu rezerwacji może nastąpić tylko za zgodą organizatora i tylko w ramach okresu na jaki jest przygotowana promocja. W przypadku niewykorzystania rezerwacji wpłacona wartość nie podlega zwrotowi.
 11. Promocja „30% Come back” nie łączy się z innymi promocjami.
 12. Voucher może zostać przekazany osobom trzecim.
 13. Voucher nie może zostać wymieniony na pieniądze, nie może też stanowić przedmiotu obrotu handlowego, innego niż określony w niniejszym regulaminie.
 14. Każdy korzystający z programu „30% Come back” oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń.
 15. Wszelkie uwagi i reklamacje należy składać mailowo na adres:  biuro@dobryhotel.com. W pozostałych sprawach dotyczących dokonanej już w ramach promocji rezerwacji należy kontaktować się z recepcją hotelu w jakim dokonano rezerwacji.
 16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
 17. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z użytkowaniem voucherów będą rozstrzygane przez Sąd Właściwy dla siedziby Wystawcy.

 

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij