5 pomysłów na atrakcje podczas konferencji

Dobrze zorganizowana konferencja, na przygotowanie której poświęciłeś wiele godzin, setki telefonów i niezliczoną ilość e-maili, nie zostanie zapamiętana przez Twoich gości, jeśli nie zadbasz o dodatkowe atrakcje. Oprócz wartości merytorycznych, czy szkoleniowych, warto pamiętać również o elemencie rozrywkowym.

Czytaj dalej

Niezbędna check-lista na wszystkich konferencjach

Organizacja profesjonalnej konferencji wymaga wielu miesięcy planowania, skrupulatnych przygotować oraz ustalania odpowiedniego harmonogramu. Im więcej czasu poświęcisz jej jeszcze na etapie planowania, tym większe prawdopodobieństwo, że organizowane przez Ciebie wydarzenie odniesie sukces.

Czytaj dalej

Jak zorganizować idealną konferencję w 10 krokach

Organizacja konferencji czy szkoleń dla pracowników i kontrahentów coraz częściej wykracza poza tereny firmy. Spotkania odbywające się na neutralnym gruncie pozwalają pracownikom na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i bardziej skupić na tematyce organizowanego wydarzenia.

Czytaj dalej

Poznaj nas bliżej!

Poznaj nas bliżej! Jesteśmy w 8 najpiękniejszych miastach w Polsce. Nasze hotele znajdziecie min. w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem.

Czytaj dalej