Restauracje

Wybierz miasto
Bazar Smaków Bistro

Bazar Smaków Bistro


Al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk
tel.: +48 690 847 902
manager@bazarsmakow.pl
DO RESTAURACJI
Jeśli kochasz różnorodność, możliwość wyboru, niebanalne potrawy to dobrze trafiłeś! Stawiamy na świeży, zaskakujący smak, rozbudzający zmysły i podniebienia. Bistro jest dwupoziomowe, dysponuje 150cioma miejscami siedzącymi, udostępniamy bezpłatne WI-FI. Przygotowaliśmy również ucztę dla młodego kinomana, ich uwagę z pewnością przyciągnie miejsce z telewizorem pełnym bajkowych propozycji. Dla milusińskich przygotowaliśmy również specjalne menu oraz kącik zabaw. 

Restauracja Bonum

Restauracja Bonum


ul. Sieroca 3
80-839 Gdańsk
tel.: +48 58 304 77 55
restauracja@hotelbonum.pl
DO RESTAURACJI
Zapraszamy do Restauracji Bonum, znajdującej się podpiwniczeniu hotelu, która oferuje dania kuchni europejskiej z polskimi i kaszubskimi akcentami. Karta menu, skomponowana przez naszego doświadczonego Szefa Kuchni, jest urozmaicona, dzięki czemu każdy Gość znajdzie potrawy, odzwierciedlające jego gusta kulinarne. Kameralny charakter i ciepła stylistyka wnętrz restauracji czynią ją idealnym miejscem na kolację przy świecach, uroczystość rodzinną oraz spotkanie biznesowe.
Restauracja Long Island

Restauracja Long Island


ul. Śląska 10
80-384 Gdańsk
tel.: +48 58 731 55 55 wew.007
restauracja@hotelarkonpark.pl
DO RESTAURACJI
Karta menu Restauracji Long Island oparta jest na mięsnych oraz wegetariańskich daniach z grilla, stekach oraz innych popularnych potrawach kuchni amerykańskiej. Szef Kuchni pamiętał również o wielbicielach bardziej tradycyjnej kuchni naszego kontynentu, wprowadzając do oferty europejskie dania. Wnętrze lokalu przykuwa uwagę swoją ciekawą aranżacją, która doskonale wkomponowuje się w nowoczesny wystrój hotelu.
Trattoria Del Nettuno

Trattoria Del Nettuno


Al. Grunwaldzka 103 A
80-244 Gdańsk
tel.: +48 533 314 633
info@trattoriagdansk.pl
DO RESTAURACJI
Trattoria del Nettuno zaprasza na przygodę z prawdziwymi włoskimi smakami w najlepszym wydaniu!  W naszej ofercie znajdziesz oryginalną włoską pizzę prosto z pieca, dania bogate w makarony, domowe, słodkie wypieki, chrupiące pieczywo, kuszący paletą kolorów bar sałatkowy, owoce morza, dania wegetariańskie oraz świeżo wyciskane soki.