Sale konferencyjne w Gdańsku

Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy zestawienie sal konferencyjnych funkcjonujących przy gdańskich obiektach grupy Dobry Hotel. Za pośrednictwem naszego serwisu zarezerwują Państwo komfortowo wyposażone sale konferencyjne. Gdańsk to idealne miejsce na organizację konferencji, sympozjów, szkoleń i wszelkich spotkań o charakterze biznesowym. Każdy z polecanych obiektów znajduje się w atrakcyjnej części miasta. Poszczególne sale konferencyjne zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami oraz z uwzględnieniem komfortu klienta.
Wybierz miasto
Best Western PlusArkon Park Hotel

Best Western Plus
Arkon Park Hotel


ul. Śląska 10
80-384 Gdańsk
tel.: +48 58 731 55 00
4 sale konferencyjne
do 200 osób
› zobacz ustawienia
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
lub zadzwoń
Best Western Plus Arkon Park Hotel jest kompleksowo wyposażonym ośrodkiem konferencyjnym z 4 klimatyzowanymi salami, mogącymi pomieścić od 25 do 110 osób w ustawieniu teatralnym. Łącząc dwie największe sale możliwa jest organizacja spotkań dla 200 osób. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, pozwalający na przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. W zależności od wymagań naszych klientów, organizujemy przerwy kawowe w sali lub poza salą.
CENTRUM KONFERENCYJNECentrum Biurowe Neptun

CENTRUM KONFERENCYJNE
Centrum Biurowe Neptun


Al. Grunwaldzka 103A
80-244 Gdańsk
tel.: +48 881 555 044
3 sale konferencyjne
do 50 osób
› zobacz ustawienia
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
lub zadzwoń
CENTRUM KONFERENCYJNE to oferuje 3 klimatyzowane sale z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi. Sale konferencyjne utrzymane w ciepłych barwach, wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, który obejmuje: rzutnik multimedialny, flipchart z markerami, nagłośnienie, sprzęt biurowy (drukarka, ksero, skaner), tablica interaktywna oraz Smart TV 50’.
Hotel Bonum

Hotel Bonum


ul. Sieroca 3
80-839 Gdańsk
tel.: +48 58 304 77 71
1 sala konferencyjna
do 90 osób
› zobacz ustawienia
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
lub zadzwoń
Sala konferencyjna usytuowana na parterze, znakomicie nadaje się na organizację konferencji, szkoleń i spotkań o charakterze biznesowym. Przytulny i elegancki wystrój salki jest wynikiem mistrzowskiego połączenia ceglanych elementów ze śliwkowym kolorem ścian.